1. Polska
  2. Wszystkie produkty 3M
  3. Folie
  4. Arkusze odblaskowe
  5. Elastyczna folia odblaskowa 3M™ Flexible Engineer Grade serii 7600

Elastyczna folia odblaskowa 3M™ Flexible Engineer Grade serii 7600

  • Dostępne opcje
  • | Wybierz opcje produktu dla identyfikatorów.

Spełnia wymagania normy EN 12899-1:2007 w zakresie koloru oraz luminancji w pierwszej klasie odblaskowości RA1. Pryzmatyczne folie odblaskowe 3M serii 7930 są certyfikowane do produkcji powierzchni znaków drogowych na podstawie Europejskich Ocen Technicznych (European Technical Assesments ETA).

Niezawodna i sprawdzona technologia mikropryzmatów firmy 3M została przeniesiona na poziom folii w pierwszej klasie obdlaskowości, gdzie potrzeba dobrej wydajności spotyka się z ekonomią.

Jaśniejsze i czytelniejsze w ciągu dnia i w nocy niż w przypadku folii pierwszego typu odblaskowości wykonanych w technologi mikroikulkowej

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
  • Spełnia wymagania normy EN 12899-1:2007 w zakresie koloru oraz luminancji w pierwszej klasie odblaskowości RA1. Pryzmatyczne folie odblaskowe 3M serii 7930 są certyfikowane do produkcji powierzchni znaków drogowych na podstawie Europejskich Ocen Technicznych (European Technical Assesments ETA)
  • Niezawodna i sprawdzona technologia mikropryzmatów firmy 3M została przeniesiona na poziom folii w pierwszej klasie obdlaskowości, gdzie potrzeba dobrej wydajności spotyka się z ekonomią
  • Jaśniejsze i czytelniejsze w ciągu dnia i w nocy niż w przypadku folii pierwszego typu odblaskowości wykonanych w technologi mikroikulkowej
  • Przyjaźniejsze dla środowiska. Proces produkcyjny folii mikropryzmatycznych pierwszej klasy odblaskowości radykalnie zmniejsza emisję lotnych związków organicznych, zużycie energii i ilość odpadów w porównaniu z wytwarzaniem analogicznych folii wykonanych w technologii mikrokulkowej

Niemetalizowana, mikropryzmatyczna, elastyczna folia odblaskowa typu 1 przeznaczona do produkcji lic stałych pionowych znaków drogowych oraz wybranych urzadzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Trwałość oraz wysoka dobalskowość typu 1 folii gwarantują lepsza widoczność oznakowania i zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w nocy. Folia posiada znak zgodności CE z normą PN-EN12899-1:2007.

Specyfikacja