Aparat powietrzny z doprowadzeniem powietrza 3M™ Scott™ RAS Asbestos jest nadciśnieniowym aparatem powietrznym z doprowadzeniem powietrza zapewniającym najwyższy poziom ochrony dróg oddechowych. Aparat powietrzny z liniowym doprowadzeniem powietrza przeznaczony do usuwania azbestu idealnie nadaje się do obszarów o wysokim poziomie zanieczyszczenia.
Opracowany na potrzeby przemysłu usuwania i zdzierania azbestu, aparat powietrzny z liniowym doprowadzeniem powietrza 3M™ Scott™ RAS Asbestos zapewnia najwyższy stopień ochrony dróg oddechowych. Nadciśnieniowy aparat powietrzny o obwodzie otwartym zwykle zawiera nadciśnieniowy automat dawkujący, przewód wężowy z filtrem cząstek stałych, gwizdek ostrzegawczy średniego ciśnienia oraz złącze do podłączenia przewodu wężowego doprowadzającego powietrze. Aparat jest zamontowany w regulowanych szelkach przewieszonych ukośnie na piersi i wykonanych z poliestru powlekanego PU, które można łatwo czyścić. Automat dawkujący Tempest zapewnia nadciśnienie wewnątrz maski, co prowadzi do uzyskania poziomu ochrony 2000* (gdy urządzenie jest podłączone do źródła zasilania powietrza). Maska jest również wyposażona w filtr podciśnieniowy, który umożliwia wchodzenie i wychodzenie z obszarów roboczych, w których użytkownik nie musi być podłączony do linii doprowadzającej powietrze. Gdy wąż doprowadzający powietrze jest odłączony, wbudowany zawór zwrotny zapobiega zanieczyszczeniu węża zasilającego. Gwizdek ostrzegawczy jest zamontowany na wężu zasilającym automatu dawkującego, aby ostrzegać o awarii zasilania w linii doprowadzającej powietrze, wskazując, że użytkownik powinien przełączyć się na filtr. Filtr zaślepiony kapslem jest przymocowany do maski, aby zapobiec kontaminacji. Szelki wykonane z pasu nadającego się do czyszczenia mają gładką powierzchnię, która może zredukować łapanie włókien azbestu i zapewnia lepsze odkażanie zestawu po użyciu. Wbudowany filtr cząstek stałych jest zamontowany na wężu zasilającym, aby zapobiec przedostawaniu się wszelkich zanieczyszczeń włóknistych, które mogą znajdować się we wnętrzu węża prowadzącego do maski. Posiada oznakowanie CE i została zatwierdzona zgodnie z EN 14593-1:2005 i AS/NZS 1716:2012. *w zależności od lokalnych przepisów
Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.
Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail
Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.