Półmaska wielokrotnego użytku 3M™, rozmiar mały, 6100

  • Numer części 6100
  • Numer produktu 3M 6100
  • 3M ID 7000146845
  • UPC 04046719375899

Ekonomiczne i łatwe w obsłudze – zapewniają niskie koszty utrzymania

Półmaski wielokrotnego użytku zaprojektowane z myślą o prostocie

Taśma nagłowia i łatwy do zapięcia pasek na szyję

Zobacz więcej szczegółów
Uwaga: 3M zobowiązuje się do walki z COVID-19. Dowiedz się, jakie działania podejmujemy, klikając tutaj.

Szczegóły

Najważniejsze cechy
  • Ekonomiczne i łatwe w obsłudze – zapewniają niskie koszty utrzymania
  • Półmaski wielokrotnego użytku zaprojektowane z myślą o prostocie
  • Taśma nagłowia i łatwy do zapięcia pasek na szyję
  • Lekki materiał elastomerowy zapewnia komfort podczas długich zmian
  • Niskoprofilowa konstrukcja minimalizuje zakłócenia pola widzenia
  • Konstrukcja z podwójnym filtrem zapewnia równomierny rozkład ciężaru i minimalne zakłócenie pola widzenia
  • Połączenie typu bagnetowego pasuje do szerokiej gamy filtrów
  • Chroni przed gazami, parami i cząstkami stałymi
  • Kompatybilne z filtrami 3M™ linii 2000, 5000 i 6000 w celu możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta
  • Można stosować z aparatami oddechowymi z doprowadzaniem powietrza 3M™ dla zwiększenia wygody i elastyczności
  • Dostępne w trzech rozmiarach: mały, średni i duży

Półmaski wielokrotnego użytku 3M™ z serii 6000 wykonane są z lekkiego, dopasowującego się elastomerowego materiału z podwójnym filtrem w stylu bagnetowym, taśmą nagłowia i łatwym do zapięcia paskiem na szyję. Nasze półmaski wielokrotnego użytku mają niski profil i są dostępne w trzech rozmiarach.

Półmaska filtrująca wielokrotnego użytku 3M™ linii 6000 to ekonomiczna i łatwa w obsłudze maska wielokrotnego użytku o niskich kosztach utrzymania. Nasze półmaski wielokrotnego użytku zaprojektowano pod kątem prostoty z elastomerowego materiału, dzięki któremu są lekkie i wygodne do noszenia podczas długich zmian. Wyposażono je także w taśmę nagłowia i łatwy do zapięcia pasek na szyję. Gwarantują ochronę przed gazami, parami i cząstkami stałymi oraz posiadają połączenie typu bagnetowego, które pasuje do szerokiej gamy podwójnych, lekkich filtrów, w zależności od indywidualnych potrzeb. Konstrukcja z podwójnym filtrem równoważy obciążenie maski, a niski profil minimalnie wpływa na pole widzenia i zapewnia lepszą kompatybilność z osłonami spawalniczymi i szlifierskimi. Można je stosować z aparatami oddechowymi z doprowadzaniem powietrza 3M™ dla zwiększenia wygody i elastyczności, a także łączyć się ze wszystkimi filtrami 3M™ linii 2000, 5000 i 6000 (z wyjątkiem 3M™ 6098 lub 6099). Linia 6000 ma specjalnie zaprojektowaną gamę części zamiennych i akcesoriów, które pomagają utrzymać odpowiedni poziom komfortu i ochrony w przypadku zużycia lub uszkodzenia części. Są dostępne w trzech rozmiarach: mały, średni i duży.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Ilość kasetek 8
Linia produktów Seria 6000
Marki 3M™
Materiał Elastomer termoplastyczny (TPE)
Materiał osłony Elastomer termoplastyczny (TPE)
Rodzaj połączenia Złącze bagnetowe
Rodzaj produktu Półmaska
Rodzaj taśm nagłowia 4 punktowa
Rozmiar maski Mały
Spełnione specyfikacje EN 140:1999, Oznaczenie CE
W zestawie wymienny pochłaniacz Nie
Waga netto (jednostki metryczne) 82 g
Zastosowanie Budownictwo

Produkty Powiązane