Taśma ekranująca EMI 3M™ 2191FR jest wykonana z niestrzępiącej się tkaniny poliestrowej zawierającej nikiel i miedź z przewodzącym klejem do ekranowania EMI i odprowadzania ładunków statycznych po uziemieniu. Klej akrylowy zapewnia dobrą odporność na ciepło, utlenianie i rozpuszczalniki.
Taśma ekranująca EMI 3M™ 2191FR jest wykonana z niestrzępiącej się tkaniny poliestrowej zawierającej nikiel i miedź z przewodzącym klejem do ekranowania EMI i odprowadzania ładunków statycznych po uziemieniu. Klej akrylowy zapewnia dobrą odporność na ciepło, utlenianie i rozpuszczalniki. Taśma jest lekka, dobrze dopasowuje się do podłoża i ma dużą wytrzymałością na rozdarcie.
Czas przydatności do użycia | 5 Year |
Efektywność ekranowania | 55 dB |
Grubość podkładu (nośnika) (jednostki metryczne) | 0.15 mm |
Kolor produktu | Srebrny |
Marki | 3M™ |
Materiał podkładu (nośnika) | Poliester pokryty niklem/miedzią |
Typ Kleju | Akryl przewodzący |
Długość całkowita (jednostki metryczne) | 20 m |
Szerokość całkowita (jednostki metryczne) | 500 mm |
Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.
Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail
Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.